|
O nas

Kim jesteśmy?

Doświadczenie i profesjonalizm

Zespół elektromarketu LEDOR tworzą osoby obecne w szeroko rozumianej branży elektrotechnicznej od lat. Swoje kompetencje, fachowość i doświadczenie wykorzystali dla stworzenia unikalnej oferty elektromarketu, która ma służyć każdemu Klientowi w znalezieniu rozwiązania optymalnego dla swoich indywidualnych potrzeb.

Co oferujemy?

Bogata oferta dla każdego

Misją LEDOR jest zaspokojenie potrzeb związanych z elektrotechniką użytkową zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się związaną z nią działalnością, jak również każdego Klienta, który okazyjnie potrzebuje różnego rodzaju artykułów, urządzeń czy narzędzi na potrzeby własnego gospodarstwa domowego.

Polityka sprzedaży

Elektryzujemy cenami i promocjami

Naszym podstawowym zadaniem jest przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Staramy się o nie na każdym etapie: począwszy od procesu konstruowania oferty, poprzez doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań aż po finalny etap dostarczania produktu. Dbamy o atrakcyjne ceny i często organizujemy promocje.

logo-duze-v9

Partner strategiczny

Hurtownia Eldor

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku krajowym, której oferta licząca sobie tysiące produktów jest również do dyspozycji każdego Klienta elektromarketu LEDOR. Każdy produkt z bogatego katalogu hurtowni jesteśmy w stanie błyskawicznie sprowadzić do zamawiającego.

Współpracujemy z najlepszymi!

Nasi partnerzy

Eldor
Aventa
Bemko
LC-TEC
WKRĘT-MET